Kaffepanna 1800-tal

Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal
Kaffepanna 1800-tal

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal, höjd inklusive hänkel ca 33 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, lagning

861159

2021-01-23