Viktsats och våg med vikter

Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKTSATS OCH VÅG MED VIKTER, 1800-talets slut, mässing, gjutjärn och trä, höjd 9-28 cm

Några vikter saknas, slitage

861162

2021-01-23