Viktsats och våg med vikter
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VIKTSATS OCH VÅG MED VIKTER, 1800-talets slut, mässing, gjutjärn och trä, höjd 9-28 cm
Kuntoraportti
Några vikter saknas, slitage
861162
Päivämäärä:
2021-01-23