Viktsats och våg med vikter

Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter
Viktsats och våg med vikter

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

VIKTSATS OCH VÅG MED VIKTER, 1800-talets slut, mässing, gjutjärn och trä, höjd 9-28 cm

Kuntoraportti

Några vikter saknas, slitage

861162

Päivämäärä:

2021-01-23