Helle Vahersalu oljemålning

Helle  Vahersalu oljemålning
Helle  Vahersalu oljemålning
Helle  Vahersalu oljemålning
Helle  Vahersalu oljemålning
Helle  Vahersalu oljemålning
Helle  Vahersalu oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELLE VAHERSALU, "Miski" olja på duk, monogramsignerad och daterad HV-92, ca 120x98 cm

861175

2021-01-02