Silvia Jögever

Silvia Jögever
Silvia Jögever
Silvia Jögever
Silvia Jögever

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SILVIA JÖGEVER, landskap, olja på pannå, signerad SJ-92, bildmått ca 42x58 cm

Ett skrapmärke

861176

2021-01-02