Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (1920-2018): motiv med blåsippor, signerad samt daterad 1982, olja på duk, ca 35x27 cm

861178

2021-01-03