ROTTINGGRUPP

ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP
ROTTINGGRUPP

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROTTINGGRUPP, 5 dlr, 1900-talets slut, beståene av: 1 bord samt 4 stolar, bordet med laminatskiva, höjd ca 75, 84x63 cm, stolarna med rygghöjd 83 samt sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

861181

2021-01-06