Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ROTTINGGRUPP, 5 dlr, 1900-talets slut, beståene av: 1 bord samt 4 stolar, bordet med laminatskiva, höjd ca 75, 84x63 cm, stolarna med rygghöjd 83 samt sitthöjd 45 cm
Bruksslitage
861181
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här