TAKARMATUR

TAKARMATUR
TAKARMATUR
TAKARMATUR
TAKARMATUR
TAKARMATUR
TAKARMATUR
TAKARMATUR
TAKARMATUR

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, stomme av mässing samt rödlackerad plåt, 6 ljusarmar med kupor i rosatonat räfflat glas med förgylld kant, höjd ca 65 cm

Bruksspår, ej funktionstestad, SAv garanterar ej fnuktionen

861184

2021-01-06