Staffan Ullström akvarell Lodjur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): Lodjur, signerad Staffan Ullström, akvarell/gouache på kartong, ca 15x18 cm

Oramad

861186

2021-01-03