Bengt Abrahamsson oljemålning

Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning
Bengt Abrahamsson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BENGT ABRAHAMSSON (1924-1989): "Strömbrosfiske", signerad B.O. Abrahamson, olja på duk, ca 22x27 cm

861188

2021-01-03