Jules Schyl, Motiv från Lido, olja

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Motiv från Lido, Venedig, signerad Schyl, olja på duk, 35x56 cm

861200

2021-02-28