Litografi Richard Mortensen

Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen
Litografi Richard Mortensen

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): "Scandinavia", Signerad, daterad 76, färglitografi, ca 60x45 cm

Blad med märken

861204

2021-01-04