Färgetsning James Coignard

Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JAMES COIGNARD (1925-2008): "Triangle Bloque-Bleu", signerad, numrerad 84/90, präglad färgetsning, ca 67x51 cm

Kuntoraportti

861207

Päivämäärä:

2021-01-04