Färgetsning James Coignard
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JAMES COIGNARD (1925-2008): "Triangle Bloque-Bleu", signerad, numrerad 84/90, präglad färgetsning, ca 67x51 cm
Kuntoraportti
861207
Päivämäärä:
2021-01-04