Färgetsning James Coignard

Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard
Färgetsning James Coignard

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008): " Deux Rouges En Situation", signerad, numrerad 27/75, präglad färgetsning, ca 66x51 cm

861208

2021-01-04