Barnsäng rotting 1900-tal

Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal
Barnsäng rotting 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

BARNSÄNG, 1900-tal, rotting, ben med hjultrissor, höjd ca 77, 90x50 cm

Märken, slitage, skador, klädsel med fläckar

861216

2021-01-04