Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "blå eld kan man ej binda", a tergo signerad samt daterad 1993, olja på duk, 280x60 cm

861230

2021-01-24