Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "blå eld kan man ej binda", a tergo signerad samt daterad 1993, olja på duk, 280x60 cm
861230
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här