Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "månne det", a tergo signerad samt daterad 1991, olja på duk, 110x220 cm

861231

2021-01-24