Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ofullständig cirkel", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 56x42 cm
861232
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här