Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "ofullständig cirkel", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 56x42 cm

861232

2021-01-24