Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

500 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "informationens fria framförande", a tergo signerad samt daterad 1996, olja på duk, 80x100 cm

861233

2021-01-24