Edition Luxe Carmoséring 18K

Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K
Edition Luxe Carmoséring 18K

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CARMOSÉRING, 18K, vitguld, otydliga svenska stämplar, 1942, klassisk modell med små ej fullslipade diamanter totalt ca 0.36 ct, stl ca 18 1/2 jmfr 58+, vikt ca 2.1 g, äldre etui samt värderingsunderlag daterat 2012 medföljer

Bruksskick. Karatangivelse enligt medföljande underlag.

861234

2021-03-28