Edition Luxe Carmoséring 18K
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CARMOSÉRING, 18K, vitguld, otydliga svenska stämplar, 1942, klassisk modell med små ej fullslipade diamanter totalt ca 0.36 ct, stl ca 18 1/2 jmfr 58+, vikt ca 2.1 g, äldre etui samt värderingsunderlag daterat 2012 medföljer
Bruksskick. Karatangivelse enligt medföljande underlag.
861234
2021-03-28