Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): Kvinna vilande under träd, signerad D Wallin, olja på duk lagd på pannå, ca 70x60 cm
Smärre ytskador och krackelyr
861236
2021-01-03