David Wallin olja

David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja
David Wallin olja

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

DAVID WALLIN (1876-1957): Kvinna vilande under träd, signerad D Wallin, olja på duk lagd på pannå, ca 70x60 cm

Smärre ytskador och krackelyr

861236

2021-01-03