Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "var detta allt", a tergo signerad samt daterad 1999, olja på duk, 75x46 cm

861237

2021-01-24