Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "föds en djup gnutta", a tergo signerad samt daterad -02, olja på duk, 100x40 cm

861241

2021-01-24