Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "fängslad spegel", a tergo signerad samt daterad 2001, olja på duk, 158x113 cm

861242

2021-01-24