Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "rutnätets trånghet", a tergo signerad samt daterad 2001, olja på duk, 158x113 cm
861246
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här