Bruno Liljefors oljemålning
Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BRUNO LILJEFORS (1860-1939), tillskriven: Flygande måsar, stämpelsignerad, samt a tergo "Tillhör Bruno Liljefors efterlämnade arbeten Uplands Enskilda Bank", olja på pannå, ca 33x41 cm
Fläckar
861247
2021-01-03