Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "begreppsmässighetens tillstånd uppstår under sin egen vikt", a tergo signerad samt daterad -03, olja på duk, 120x40 cm

861249

2021-01-24