Sandro Chia

Sandro Chia
Sandro Chia
Sandro Chia
Sandro Chia

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SANDRO CHIA (Italien, född 1946): "Man and Sea", 1984, signerad Chia, etsning och färgakvatint, bildmått ca 90 x 59 cm

861257

2021-01-03