Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANN WÅHLSTRÖM, vaser, 3st, glas, Kosta Boda, undertill signerade samt numrerade 40015. 40016, 40017, höjd ca 22,5-30,5 cm
Spricka i fot
861259
2021-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här