Ann Wåhlström Vaser glas Kosta Boda

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANN WÅHLSTRÖM, vaser, 3st, glas, Kosta Boda, undertill signerade samt numrerade 40015. 40016, 40017, höjd ca 22,5-30,5 cm

Spricka i fot

861259

2021-01-03