Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akryl på wellpappskiva, blomstermotiv, otydligt signerad, bildmått ca 137x97 cm
Slitage
861268
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här