Oidentifierad konstnär akryl

Oidentifierad konstnär akryl
Oidentifierad konstnär akryl
Oidentifierad konstnär akryl
Oidentifierad konstnär akryl
Oidentifierad konstnär akryl
Oidentifierad konstnär akryl

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akryl på wellpappskiva, blomstermotiv, otydligt signerad, bildmått ca 137x97 cm

Slitage

861268

2021-01-08