Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, abstrakt motiv, otydligt signerad, ca 73x66 cm
861269
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här