Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, abstrakt motiv, otydligt signerad, ca 73x66 cm

861269

2021-01-08