Komposition James Coignard

Komposition James Coignard
Komposition James Coignard
Komposition James Coignard
Komposition James Coignard

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition, signerad samt numrerad J Coignard 3/8, bildmått ca 100x65 cm

Ej examinerad ur ram

861272

2021-01-08