Fyra stolar i gustaviansk stil

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, målade, spjälad, genombruten rygg och skuren dekor, lös stoppad sits, höjd 88 cm, sitthöjd 47 cm, bredd 48 cm

Senare målning, instabila, slitage, repor och fläckar

861275

2021-01-10