Socklar trä Kina

Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

1 500 SEK

SOCKLAR, trä, Kina, 1900-tal, varierande mått

Skador förekommer

861277

2021-01-03