Sidobord ett par

Sidobord ett par
Sidobord ett par
Sidobord ett par
Sidobord ett par
Sidobord ett par
Sidobord ett par

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

ETT PAR SIDOBORD, sent 1900-tal, björk, höjd 50 cm, bredd 50 cm, djup 49,3 cm

Slitage, liten skada

861283

2021-01-10