Sidobord ett par
2021-01-10
861283
| Klubbat belopp | 300 EUR |
| Utropspris | 400 EUR |
ETT PAR SIDOBORD, sent 1900-tal, björk, höjd 50 cm, bredd 50 cm, djup 49,3 cm
Slitage, liten skada