Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets slut, gjord med "blindklaffar" (ej utfällbart), teak, med detalj i mässing, utdragbar skiva på sidan, höjd ca 79 samt 182x91 cm

Bruksslitage, märken, utragbara skivan med repor

861294

2021-01-08