Miniatyrer i glas
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MINIATYRER, 5 dlr, Ulrika Hydman Vallien, vas "Open minds" Kosta Boda, signerad, vas i grönt underfång, Reijmyre, 3 skålar Bertil Vallien, signerade, höjd mellan ca 3,5-9 cm
Smärre slitage
861301
2021-01-10