Miniatyrer i glas

Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas
Miniatyrer i glas

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRER, 5 dlr, Ulrika Hydman Vallien, vas "Open minds" Kosta Boda, signerad, vas i grönt underfång, Reijmyre, 3 skålar Bertil Vallien, signerade, höjd mellan ca 3,5-9 cm

Smärre slitage

861301

2021-01-10