Väggskåp 1800-tal

Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

200 EUR

ALLMOGE VÄGGSKÅP, 1800-tal, brunmålat, bakom dörrpar skedhylla, två lådor och hyllplan, undertill två lådor, längd 67cm, bredd 26cm, höjd 63 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken

861316

2021-01-13