Jugend bord 1900-talets början

Såld för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

BORD, jugend tidigt 1900-tal, målat i grå nyans, två lådor med metallbeslag, längd 101,5 cm, djup 57,5 cm, höjd 76 cm.

Renoverad och kompletterad

861317

2021-01-13