Klubbat för:
65 EUR
Utropspris
150 EUR
KÖTTKROK, smidesjärn, 17/1800-tal, höjd 31 cm, bredd 19 cm
Åldersrelaterat slitage, rostangrepp
861320
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här