Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
BORD, tidigt 1900-tal, svart målad skiva och okra färgade ben, 99x51,5 cm, höjd 69 cm.
Hårt slitage
861322
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här