Bord tidigt 1900-tal

Bord tidigt 1900-tal
Bord tidigt 1900-tal
Bord tidigt 1900-tal
Bord tidigt 1900-tal
Bord tidigt 1900-tal
Bord tidigt 1900-tal

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

BORD, tidigt 1900-tal, svart målad skiva och okra färgade ben, 99x51,5 cm, höjd 69 cm.

Hårt slitage

861322

2021-01-13