Klubbat för:
Osåld
Utropspris
150 EUR
SKRIVBORD, Billnäs 1900-talets början, fasta hurtsar och låda i sargen, 170 x 80 cm, höjd 76 cm
Hårt slitage, metallskor och ett lås saknas
861323
2021-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här