Billnäs skrivbord

Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord
Billnäs skrivbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

150 EUR

SKRIVBORD, Billnäs 1900-talets början, fasta hurtsar och låda i sargen, 170 x 80 cm, höjd 76 cm

Hårt slitage, metallskor och ett lås saknas

861323

2021-01-13