Lennart Jirlow Gröna Lund Stockholm

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

LENNART JIRLOW (1936-2020), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, konstnärens exemplar, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm

Zustandsbeschreibung

861324

2021-01-03