Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LENNART JIRLOW (1936-2020), "Gröna Lund 1883-1983", signerad L. Jirlow, konstnärens exemplar, färglitografi, bladmått ca 118x79 cm
Zustandsbeschreibung
861324
2021-01-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner