Allmogeskåp 1700/1800

Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800
Allmogeskåp 1700/1800

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1700/1800-tal, bemålat, märkt 1632, höjd 140, 85x50 cm

Renoverat, senare delar, bruksslitage

861335

2021-01-04