Peter Dahl Fredmans epistlar

Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar
Peter Dahl Fredmans epistlar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019), 2 st, Fredmans Epistlar, no 18 resp no 65, färglitografier, bladmått 43 x 29,5 cm, signerad och numrerade 190/225, ej ramade

Minimalt slitage

861339

2021-01-06