Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (1934-2019), 2 st, Fredmans Epistlar, no 18 resp no 65, färglitografier, bladmått 43 x 29,5 cm, signerad och numrerade 190/225, ej ramade
Minimalt slitage
861339
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här