Gouache Georg Crona

Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona
Gouache Georg Crona

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG CRONA (1901-1990): "Saluhallen" motiv från Helsingborg, signerad Crona, daterad 1989, gouche, ca 37 x 47 cm

861347

2021-01-11