Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

900 EUR

Utropspris

1 200 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "spegel", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 145x305 cm

861350

2021-01-24