Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "Vartåt", a tergo signerad samt daterad 1991, olja på duk, 105x220 cm

861352

2021-01-24