Klubbat för:
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
MARKKU J RANTALA (1950-2007) "solar i drömmar", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 260x104 cm
861354
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här