Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "solar i drömmar", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 260x104 cm

861354

2021-01-24